3. 7. 2020

oblacnosde

Bude polojasno až oblačno, místy přeháňky. Denní teploty 21 až 25°C. Noční teploty 15 až 11°C.

OZNÁMENÍ

Vážení rodiče,

na základě rozhodnutí zřizovatele od 25.5.2020 znovuotevíráme mateřskou školu. MŠ je otevřená pro děti zaměstnaných rodičů a všechny předškolní děti, které od září 2020 nastupují do základní školy. Po dohodě s ostatními rodiči budou některé děti nastupovat do MŠ postupně podle epidemiologické situace. Předkládáme Vám Podmiínky nástupu do mateřské školy, které budeme po otevření provozu dodržovat. Podmínky se mohou upravovat podle měnící se situace v souvislosti s výskytem nemoci Covid - 19. O všech změnách budete informováni zde na internetových stránkách a na nástěnkách u jednotlivých tříd. Děkujeme za pochopení a moc se těšíme na Vás i Vaše děti v naší lištičkové a sovičkové školičce.

Podmínky přijetí dítěte do MŠ

Čestné prohlášení