3. 7. 2020

oblacnosde

Bude polojasno až oblačno, místy přeháňky. Denní teploty 21 až 25°C. Noční teploty 15 až 11°C.

Ceny stravného MŠ:

Strávníci do 6 let ranní svačina  7,- oběd 19,- odpolední svačina  6,-
Strávníci 7 - 10 let ranní svačina  8,- oběd 21,- odpolední svačina  6,-
Strávníci 11 - 14 let   oběd 23,-

Ceny stravného ZŠ:

Strávníci 7 - 10 let   oběd 21,-
Strávníci 11 - 14 let   oběd 23,-

Placení obědů - květen a červen 2020

Vážení rodiče, vzhledem k tomu, že v naší ZŠ a MŠ v Hořicích na Šumavě stále ještě platí omezené epidemiologické podmínky tak, jak doporučuje manuál pro MŠ a ZŠ, bude placení obědů za měsíc květen a červen probíhat rovněž v omezeném režimu.

Rodičům dětí z mateřské školy napíši během tohoto týdne lístečky, které Vám předají paní učitelky v jednotlivých třídách.

Žákům základní školy budou také vystaveny lístečky se stravenkami a s platbou, kde budete mít uveden způsob platby a tyto lístečky předám prostřednictvím třídních učitelů Vašim dětem.

V případě potřeby mi volejte na tel.číslo: 774 277 080 a můžeme se případně na všem domluvit.

Děkuji za pochopení

M.Ottová