18. 12. 2018

zata

Bude převážně zataženo nízkou oblačností nebo mlhavo, na horách a ojediněle i v nižších polohách až skoro jasno. Denní teploty -2 až 2°C. Noční teploty 0 až -4°C.

Milí rodiče, v době vánočních  prázdnin základní školy bude uzavřen i provoz mateřské školy. Vánoční prázdniny začínají v sobotu 22.prosince 2018 a končí ve středu 2.ledna 2019.

Provoz mateřské školy bude opět zahájen

ve čtvrtek 3.ledna 2019.

Přejeme Vám všem krásné prožití vánočních svátků a do nového roku hodně štěstí, zdraví a spokojenosti.

vánoce

-------------------------------------------------------------

Podzim                     Podzi               Podzim

Děkuji mamince Míši ze třídy Soviček, paní kuchařkám, paní školnici a paní učitelkám za upečení podzimních dobrot na SVĚTLUŠKOVOU SLAVNOST a Vám, milí rodiče a přátelé naší školky, za to, že jste přišli  s Vašimi dětmi s námi strávit společné krásné odpoledne  a tak trochu nám pomoci "uspat podzim".