27. 6. 2022

poloj

Bude skoro jasno až polojasno, k večeru v Čechách postupně až oblačno a místy přeháňky nebo bouřky. Denní teploty 30 až 34°C. Noční teploty 18 až 14°C.

ZÁPIS DĚTÍ DO MATEŘSKÉ ŠKOLY

Vážení rodiče,

přijměte pozvání k zápisu dětí do mateřské školy, který se uskuteční ve středu 4. 5. a ve čtvrtek 5. 5. 2022 od 10:00 do 16:00 hod. v budově mateřské školy. Budete-li se chtít podívat se svým dítětem do třídy mateřské školy, přijďte k zápisu v čase od 10:00 do 11:00 nebo od 14:30 do 15:30 hod.

Tiskopisy k zápisu (Žádost o přijetí k předškolnímu vzdělávání a Vyjádření lékaře) si můžete vyzvednout u vedoucí učitelky MŠ paní Milady Ottové. Potřebné tiskopisy jsou k též k dispozici na webových stránkách školy (www.zshoricenasumave.cz - v položce MŠ – FORMULÁŘE KE STAŽENÍ – Žádost o přijetí k předškolnímu vzdělávání a Vyjádření lékaře).

V den zápisu si s sebou do MŠ přineste občanský průkaz, rodný list dítěte a potvrzené vyjádření lékaře. Žádost o přijetí můžete vyplnit také přímo v MŠ v den zápisu. Po odevzdání vyplněných tiskopisů obdržíte evidenční číslo, pod kterým bude Vaše dítě v průběhu přijímacího procesu vedeno, a pod kterým bude také zveřejněn výsledek tohoto řízení.

Zveřejnění výsledků proběhne nejpozději do 4. 6. 2022 na webových stránkách naší školy a zároveň budou výsledky vyvěšeny na okně vedle hlavního vchodu do základní školy.

Pro děti, kterým bude do 31. 8. 2022 pět let, je od 1. 9. 2022 předškolní vzdělávání povinné a musí se v době květnového zápisu přihlásit do MŠ (pokud už MŠ navštěvují, nemusí se již zápisu zúčastnit).

Těšíme se na setkání.

S pozdravem

Mgr. Jana Čurdová
                                                                    ředitelka ZŠ a MŠ

Uzavření MŠ

Naše mateřská škola bude po dohodě

se zřizovatelem uzavřena od 25.7. do 19.8.2022.

Provoz bude zahájen v pondělí 22.8.2022.

kreslené obrázky květiny – Seznam.cz

Infekční onemocnění dětí
Vážení rodiče, zde Vám přinášíme odkaz na video určené pro Vás, zákonné zástupce dětí. Video Vám pomůže lépe se zorientovat ve školkové tématice infekčních onemocnění u dětí:

děti