22. 1. 2022

zatazenosesnez

Bude oblačno až zataženo, místy sněhové přeháňky nebo slabé sněžení. Denní teploty -2 až 2°C. Noční teploty -2 až -6°C.

Volby do Školské rady při ZŠ v Hořicích na Šumavě z řad zákonných zástupců nezletilých žáků 2021

Listina kandidátů zákonných zástupců nezletilých žáků

Do 10. 11. 2021 uplatnily kandidaturu:

• paní Lenka Indrová
  • paní Lenka Janková
  •

Volby do školské rady z řad zákonných zástupců nezletilých žáků se uskuteční ve čtvrtek 18. 11. 2021 od 6:00 do 8:00 hod. a od 12:00 do 15:40 hod. v budově základní školy.

Hořice na Šumavě  15. 11. 2021

Mgr. Jana Čurdová v. r.

Vyhlášení voleb do školské rady

V souladu s ustanovením §167 zákona č.561/2004Sb. o předškolním, základním, středním, vyšším odborném a jiném vzdělávání (školský zákon) a podle Volebního řádu  ŠR při ZŠ v Hořicích na Šumavě vyhlašuji volby do Školské rady při Základní škole v Hořicích na Šumavě

Funkční období členů školské rady je tři roky.

- jednoho člena školské rady jmenuje zřizovatel;

- jednoho člena školské rady volí pedagogičtí pracovníci;

- jednoho člena školské rady volí zákonní zástupci nezletilých žáků

Termín a způsob voleb do školské rady z řad zákonných zástupců nezletilých žáků:

1. Volba zástupců zákonných zástupců žáků se uskuteční ve čtvrtek 18. 11. 2021 v budově základní školy od 6:00 do 8:00 hod. a od 12:00 do 15:40 hod.
  2. Kandidatury na člena školské rady za zákonné zástupce žáků je možno uplatnit do 10. 11. 2021 do 15:00 hod. v ředitelně školy. Kandidatura se uplatňuje písemně vyplněním příslušné přihlášky, která je zveřejněna na internetových stránkách školy nebo ji lze vyzvednout osobně ve škole.
  3. Seznam kandidátů za zákonné zástupce žáků bude zveřejněn od 1511. 2021 na webových stránkách školy a na okně u vchodu do budovy školy.
  4. Do školské rady se volí jeden zástupce zákonných zástupců žáků.

Vyhlášení výsledků voleb za zákonné zástupce nezletilých žáků:

- výsledky budou zveřejněny 23. listopadu 2021 na webových stránkách školy a na okně u vchodu do ZŠ. Zvolení kandidáti budou kontaktováni ohledně termínu první společné schůzky.

V Hořicích na Šumavě 1. 11. 2021

Mgr. Jana Čurdová  v. r.

Kandidátní lístek.pdf (181.5 kB)